DZIEŃ DRUGI

Dzień najlepszego posta

JAK ZLOKALIZOWAĆ SWÓJ NAJPEPSZY POST ?

Jeśli posiadasz konto firmowe na Instagramie, to lokalizacja najbardziej “lubianego” zdjęcia, jest kwestią kilku kliknięć. Pełna instrukcja jest zaprezentowana na zdjęciach poniże.

Jeśli posiadasz konto osobiste, to niestety statystyki nie są dla Ciebie niedostępne więc realizacja tego zadania wymagać będzie indywidualnej analizy każdego zdjęcia na swoim koncie.

Instrukcja ;

Zdjęcia, które wyświetlą się najwyżej są zdjęciami, które najbardziej podobają się publiczności na Instagramie i wskazują Ci kierunek działania.

ZADANIE

Umieść dzisiaj na Instagramie ponownie jedno z najbardziej lubianych zdjęć. Tym razem dokonaj pewnej edycji. Na miarę swoich możliwości popraw to zdjęcie i umieść oba w karuzeli (funkcja umożliwiająca wrzucenie dwóch zdjęć w jednym poście).

º º

ZADANIE cd…

Daj znać swojej publiczności, że pracujesz dzisiaj nad robieniem lepszych zdjęć, które pasują na Instagram. opowiedz o swoich staraniachł Specjalnie dla Ciebie rozjaśniłam… Nauczyłam się przycinać zdjęcia… Pierwszy raz zrobiłem na iPhonie wydłużoną ekspozycję…

W poście poproś o reakcje w komentarzach i zapytaj, które zdjęcie bardziej się podoba ?

vicente-veras-468754-unsplash.jpg

Twoje najlepsze zdjęcie…

UWAGA; Jeśli wykonasz to zadanie na zdjęciu, które najlepiej wypadło w statystykach Twojego Instagrama, to szanse powodzenia tego posta będą adekwatnie większe. Jeśli jednak zdecydujesz zrobić to zadanie na nowym zdjęciu, to też będzie fajnie... nie na presji…

ps. Jeśli chcesz wiedzieć jak na iPhonie zrobić zdjęcie z wydłużoną ekspozycją, to pełną instrukcję znajdziesz na moim blogu pod linkiem - http://www.martakaczmarski.com/blog/2018/7/30/funkcja-twojego-aparatu-w-telefonie-o-ktrej-nikt-nie-wie

Używaj hashtagu #wiemam / Używaj oznaczenia @marta.kaczmarski / Tak abym z łatwością odnaleźć Twoje zdjęcie i zaprezentować Twoją pracę w formie przykładu i inspiracji dla innych.