DZIEŃ TRZECI

Dzień Dobrego Samopoczucia

Na realizację zadania masz jeden dzień. Kolejna lekcja z kolejnym zadanie pojawi się na Twojej skrzynce za 24 godziny.
#wiemam (2).jpg

ZADANIE

Zrób dzisiaj wesołe Instagram Stories. Nie musisz nagrywać filmów ponieważ dzisiaj będziesz kreatywnie i zabawnie wykorzystywać GIF.

zasady;

  1. Przedstaw na Instagram Stories pewien proces który ma początek i koniec. To może być bardzo prosta, codzienna czynność; robienie zdrowej kanapki, droga do pracy, pakowanie produktu, wizyta u fryzjera…. Jak widzisz na przykładzie czasami wystarczy jedno zdjęcie do zrobienia ciekawego przekazu.

  2. GIF`y, które znajdziesz w naklejkach Instagram Stories, ożywią Twoje zdjęcie, przekształcą go w animowany film, który angażuje i prowokuje do kontynuacji oglądania.

  3. Na ostatnim odcinku zadaj pytanie i zachęć do odpowiedzi. Nie używaj w tym zadaniu, żadnych interaktywnych naklejek typu; ankieta, pytania czy quiz. Celem zadania jest wskazanie Twoi widzom rubryki do wysyłania wiadomości poprzez Insta Stories.

  4. Pamiętaj, że jedno zdjęcie w Instagram Stories jest prezentowane TYLKO przez 5 sekund. Uszanuj swojego widza i pomóż mu nadążyć za Twoją relacją. 👉🏿 Nie pisz długich tekstów. 👉🏿 Nie stosuj zdjęć przepełnionych elementami. 👉🏿 Nie rób kilku bumerangów pod rząd.

  5. Pamiętaj o hashtagu #wiemam i oznaczeniach @marta.kaczmarski, ponieważ będę szukała Twojej pracy.

Przykład

Używaj hashtagu #wiemam / Używaj oznaczenia @marta.kaczmarski / Tak abym z łatwością odnaleźć Twoje zdjęcie i zaprezentować Twoją pracę w formie przykładu i inspiracji dla innych.

Kolejna lekcja z kolejnym zadanie pojawi się na Twojej skrzynce za 24 godziny.