DZIEŃ PIERWSZY

Dzień Pierwszego Wrażenia

Przeczytaj, wysłuchaj lekcji audio i zrealizuj w ciągu 24 godzin.

Na realizację zadania masz jeden dzień. Kolejna lekcja z kolejnym zadaniem pojawi się na Twojej skrzynce e-mailowej za 24 godziny.
#wiemam (9).jpg

PIERWSZE ZADANIE

Umieść dzisiaj na swoim Instagrame post z użyciem naszego hashtagu #wiemam. Tym sposobem, wszyscy uczestnicy wyzwania znajdą Twoje konto i będą mogli wziąć Twoje konto pod uwagę.

DRUGIE ZADANIE

Poinformuj swoich obserwujących, że zaczynasz pracę nad jakością swojego Instagrama i bardzo chętnie przyjmiesz sugestie w komentarzach lub na wiadomości prywatnej ( DM ).

Przykład ;

Właśnie do mnie dotarło 😯

że niebawem minie połowa roku, a jednym z moich planów 2019, jest wprowadzenie odmiany na moim Instagramie. Z góry dziękuję każdej osobie, która rzuci dzisiaj okiem na moje konto i odpowie mi na jedno proste pytanie: “Co chciałabyś oglądać na koncie takim jak moje?”

Biorę udział w wyzwaniu z @marta.kaczmarski i zwrócę szczególną uwagę na Twoją opinię.

TRZECIE ZADANIE

Wejdź po hashtagu #wiemam na konta CONAJMNIEJ 5-u UCZESTNIKÓW wyzwania i opisz w komentarzu pod zdjęciem swoje pierwsze wrażenia.

Publicznie / w komentarzu daj znać, co w danym koncie bardzo Ci się podoba … za co cenisz… co jest fajne … co jest inspirujące…

Prywatnie / w DM daj znać, czego Ty jako obserwator oczekujesz od takiego konta. Szczerze, ale przyjemnie daj znać jeśli konto jest według Ciebie niezrozumiałe… posiada dezorientujące zdjęcia… zbyt surowe zdjęcia…

Twoje pierwsze wrażenie…

UWAGA; w tym zadaniu ocenie podlega tylko siatka zdjęć (ewentualnie opis pod zdjęciem) i ogólne pierwsze wrażenie po pierwszym wejściu na profil.

Używaj hashtagu #wiemam / Używaj oznaczenia @marta.kaczmarski / Tak abym z łatwością odnaleźć Twoje zdjęcie i zaprezentować Twoją pracę w formie przykładu i inspiracji dla innych.

Uczestnicy wyzwania.

Na realizację zadania masz jeden dzień. Kolejna lekcja z kolejnym zadaniem pojawi się na Twojej skrzynce e-mailowej za 24 godziny.