DZIEŃ CZWARTY

Dzień dobrej rady

#wiemam (5).jpg
audio Block
Double-click here to upload or link to a .mp3. Learn more

Cała lekcja oraz instrukcja dzisiejszego zadania jest umieszczona w pliku dźwiękowym.

Zadanie 1

Stwórz opis pod zdjęciem uwzględniając sposób prezentowania posta na Instagramie. Spraw, aby tytuł Twojego posta zatrzymał oko osoby scrolującej (przewijającej) Instagram. Największą szansę na uzyskanie takiej reakcji, zdobędziesz umieszczając “mocny tytuł”.

( 70 - 80 znaków )

Kilka przykładów inspirowanych uczestnikami wyzwania..

Zadanie 2.

Pod ostatnim postem, jaki znajdziesz na koncie @marta.kaczmarski pochwal, wychwal, oznacz i doceń dobrym słowem inne konto, które cenisz za dobrą robotę na polskim Instagramie.

Do pochwały wybierz konto, które zaczyna na Instagramie i zasługuje według Ciebie na większą publiczność. Do tego zadania możesz wybrać konto z grona #wiemam lub spoza. Ważne, aby Twoje opinia / pochwała była rzeczowa i budowała fundament solidnej insta relacji.

Będziesz w szoku 😆 kiedy zobaczysz i odczujesz na swoje skórze wsparcie osób, które razem z Tobą realizują Dzień Dobrej Rady. .  

ezgif.com-video-to-gif (14).gif


Używaj hashtagu #wiemam / Używaj oznaczenia @marta.kaczmarski / Tak abym z łatwością odnaleźć Twoje zdjęcie i zaprezentować Twoją pracę w formie przykładu i inspiracji dla innych.